Reklamı Geç
Bellona
Aydın
30 Kasım, 2023, Perşembe
 • DOLAR
  28.89
 • EURO
  31.71
 • ALTIN
  1899.7
 • BIST
  8022.63
 • BTC
  37742.98$

AKP İlçe Başkanlığı Bir Kez Daha Baltayı Taşa Vurdu!

AKP İlçe Başkanlığı Bir Kez Daha Baltayı Taşa Vurdu!
AKP Kuşadası ilçe başkanlığı tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında “hayal oldu” denilen Kuşadası’nın en önemli turizm projelerinden biri olan “Mars Colony" projesi için start 2023 Ekim ayı olarak hedeflendi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in vizyon projeleri arasında yer alan Mars Colony Otel Projesi’ne bu yılın Ekim ayında başlanıyor. Projenin tanıtımı için Kasım ayında örnek konaklama odaları hazırlanarak tanıtıma sunulacağı öğrenildi.
GÜNDE 120 BİN TURİST AĞIRLANACAK
Ziyaretçilerin kapsüllerde astronot yiyecekleriyle besleneceğini ve günde 120 bin turistin çekilmesinin hedeflendiğini anlatan başkan Günel, “Bilinçli turistler artık güneş, deniz, kum turizmi yerine kendilerine farklı deneyimler yaşatan destinasyonları tercih etmeye başladı. Biz bu projeyle Y ve Z kuşağını bölgemize çekmeyi hedefliyoruz. 14 bin metrekare alanda hayata geçirilen projemizde 32 kapsül olacak. Projemizi günde 120 bin kişinin ziyaret etmesini ön görüyoruz” dedi.

BAŞKAN GÜNEL’DEN KUM OCAĞI MÜJDESİ
Öte yandan Başkan Günel, Yavansu Mahallesi’nde bulunan kum ocağının da en kısa sürede kaldırılıp Uydukent bölgesinde tespit edilen uygun bir alana taşınacağı müjdesini verdi. Böylece, Yavansu Mahallesindeki site sakinlerinin de bir isteği daha gerçekleştirilmiş olacak.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!