Aydın
06 Haziran, 2023, Salı
 • DOLAR
  21.50
 • EURO
  23.14
 • ALTIN
  1354.6
 • BIST
  5407.29
 • BTC
  25729.33$

Muharrem İnce Aydın'a Geliyor

Muharrem İnce Aydın'a Geliyor
Türkiye'nin birçok ilini gezerek şehir turlarını sürdüren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, kasım ayında Aydın’a gelecek.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Aydın’a geliyor. 2023 Genel Seçimleri için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Memleket Partisi'nin lideri Muharrem İnce, şehir turlarına devam ediyor. İnce’nin kasım ayı içerisinde Aydın’a geleceği öğrenildi.
PROGRAM HENÜZ NET DEĞİL
Tarihin henüz netleşmediğini belirten Memleket Partisi Aydın İl Başkanı Cavit Yenipazarlı, “Kasım ayı içerisinde Aydın’da olacak. Program henüz net değil. Belli olduğunda kamuoyuyla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.
“BU İŞİ BAŞARACAĞIZ”
Cavit Yenipazarlı, yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Sürekli sahada olduklarını ifade eden Yenipazarlı, “Örgütlü olduğumuz 8 ilçede alan çalışmaları yapıyoruz. Stantlar açıp, Pazar yerlerinde çalışmalar yürütüyoruz. Bu işi başaracağız. Genel Başkanımızın bir söyleşisi 10 milyon izlenmiş. Sokakta, vatandaşın içinde sessiz bir çoğunluk var. O çoğunluğa güveniyoruz. Bir patlama yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!