19 Mayıs'ta Sahil Güvenlik Botu ziyarete açılıyor
![19 Mayıs'ta Sahil Güvenlik Botu ziyarete açılıyor](https://www.ajanskusadasi.com/images/haberler/2024/05/19-mayista-sahil-guvenlik-botu-ziyarete-aciliyor-1715956612.webp)
Kuşadası Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı’na bağlı TCSG-311 Sahil Güvenlik Botu'nun 19 Mayıs Pazar günü Kuşadası Marina Sahil Güvenlik İskelesi’nde vatandaşların ziyaretine açılacağını duyurdu.
Kuşadası Kaymakamlığı sayfasından yapılan açıklamada;
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığına bağlı; TCSG-311 Sahil Güvenlik Botu, 19 Mayıs 2024 Pazar günü 09.00-18.00 saatleri arasında Kuşadası Marina Sahil Güvenlik İskelesi'nde ziyarete açılacaktır. Tüm halkımız davetlidir" denildi.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.