Aydın
02 Ekim, 2023, Pazartesi
 • DOLAR
  27.46
 • EURO
  28.96
 • ALTIN
  1621.7
 • BIST
  8473.82
 • BTC
  28268.94$

Bakan Kasapoğlu planlanan yürüyüşü yarıda kesip ilçeden ayrıldı

Bakan Kasapoğlu planlanan yürüyüşü yarıda kesip ilçeden ayrıldı
28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları için dün Kuşadası’na gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu bir grup ortaokul çağındaki çocuk karşıladı. Kendi partilileri dahil, esnaf ve vatandaşlardan ilgi görmeyen Kasapoğlu, yaklaşık 50 metre yürüdükten sonra geri dönüp otobüsüne binerek programını tamamlamadan ilçeden ayrıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Aydın Kuşadası'nda umduğunu bulamadı. Seçim çalışmaları çerçevesinde Kuşadası'nı ziyaret edeceği duyurulan Bakan Kasapoğlu'nu ilçedeki amatör spor kulüplerinden getirilen bir grup ortaokul çağındaki çocuk karşıladı. Program gereği bir çaycıda düzenlenen ‘Gençlik buluşması’ da ilgi görmedi. Sporcularla birkaç fotoğraf çektirip çay içen Kasapoğlu, daha sonra esnaf ziyaretlerine başladı.

BELİRLENEN GÜZERGAH 1 KİLOMETRE, YÜRÜNEN 50 METRE
Basına ve kamuoyuna duyurulan programına göre Bakan Kasapoğlu, Atatürk ve İnönü Bulvarlarından sonra Adnan Menderes Bulvarı'nda bir kilometreyi aşkın güzergahta esnaf ziyaretleri yapıp vatandaşlarla selamlaşacak, ziyareti Şevki Hasırcı Meydanı'nda son bulacaktı.

Başlangıç noktası olan Atatürk Bulvarı’nda yaklaşık 50 metrelik yürüyüşü sırasında, bulvardaki kafe ve restoranlarda oturanlardan ilgi görmeyen Kasapoğlu, aniden dönerek otobüsüne bindi ve Kuşadası'nı terk etti.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!