Aydın
06 Haziran, 2023, Salı
 • DOLAR
  21.50
 • EURO
  23.18
 • ALTIN
  1356.3
 • BIST
  5437.59
 • BTC
  25719.68$

Başkan Günel Güzelçamlı Halkıyla Buluştu

Başkan Günel Güzelçamlı Halkıyla Buluştu
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel tarafından düzenlenen mahalle toplantılarının son adresi Güzelçamlı Mahallesi oldu. Bölge sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Günel, “Yapacağımız alt ve üstyapı yatırımları sayesinde Güzelçamlı’nın uzun süredir çözüm bekleyen problemlerini ortadan kaldıracağız” dedi.

Her fırsatta hemşehrileri ile bir araya gelerek sorun, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Günel, mahalle toplantılarına Güzelçamlı Mahallesi ile devam etti. Güzelçamlı Düğün Salonu’nda gerçekleşen toplantı yoğun ilgi gördü. Başkan Günel, toplantıda görevde olduğu sürede Kuşadası’na yapılan yatırımların ve süren hizmetlerin detaylarını anlattı. Güzelçamlı Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarının hızlandırıldığını, sosyal donatı alanlarının da çoğaltılarak yenilendiğini söyleyen Başkan Günel, daha sonra vatandaşların sorularını cevapladı.

‘SİYASETE GÜZELÇAMLI’DA BAŞLADIM’
Belediye Başkanlığına adaylık sürecinde ilk toplantılarını Güzelçamlı'da yaptığını hatırlatan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışarak sorunların kısa zamanda çözüleceğini vurguladı. Ülke olarak üç buçuk yılda birçok afet ve kriz yaşandığının altını çizen Başkan Ömer Günel, "Eksiklerimizle fazlamızla bütün sorumluluğu her zaman üstlendik. Her zaman karşınızda olduk. Dertlerinizi sıkıntılarını dinledik, çözeceklerimizi ve çözemeyeceklerimizi büyük bir samimiyetle sizlerle paylaştık. İlçe ve belediye başkanlığı adaylığı noktasında ilk siyaset adımını Güzelçamlı’da atmıştım. Belediye Başkanlığına seçildiğimde de hizmete Güzelçamlı’da başladım. Bir zaman bataklık alanı olan alanda ilk yıl 205 bin metrekare alanda sathi kaplama yaptık. Devamında da yaklaşık 40 bin metrekare parke taşı ile Güzelçamlı’nın bazı alanlarında yol yapımını devam ettirdik” dedi.

‘SORUNLARI KALICI OLARAK ÇÖZECEĞİZ”
Güzelçamlı Mahallesi’nin en önemli sorunun altyapı eksikliği olduğunu ifade eden Başkan Günel, “Alt yapı çalışmalarında öncelik buraya verildi. Güzelçamlı Mahallesi bitince Bayraklıdede Mahallesi’nde altyapı çalışmasına başlanacak. Özellikle fosseptiklerin çekimi pahalı hale gelince altyapının ne kadar önemli olduğunu hep beraber kavradık. Geçmiş yıllarda tankerlerin çekim ücretlerine hiçbir itiraz ve talep gelmezken bu sene talep patlaması oldu. Çünkü fiyatlar yükseldi.  Büyükşehir Belediyemizin çoğunu tamamladığı ve bitirmesi bize nasip olan Davutlar Mahallesi’ndeki altyapı çalışması sona erdi. Davutlar, şu anda böyle bir sıkıntı yaşamıyor. Bayraklıdede Mahallesi’nde de altyapı çalışmaları başlayacak. İhtiyaç çok, imkanlar ve zaman dar. Ülkemizin üç buçuk yılda başına gelmeyen kalmadı. Ancak bizi sizlere hizmet etmekten de hiçbir güç alıkoymadı. ye devam ettik, edeceğiz. Yapacağımız yatırımlar sayesinde Güzelçamlı Mahallesi’nin uzun süredir çözüm bekleyen problemlerini kalıcı olarak ortadan kaldıracağız” diye konuştu.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

ANKETGönlünüzdeki Cumhurbaşkanı Adayı Kim?Ankete Katılmak İçin Tıklayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!