Büyükşehirin Yol Çalışmaları Tam Not Aldı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehirin Yol Çalışmaları Tam Not Aldı!
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası Atatürk Bulvarı’nda gerçekleştirdiği altyapı ve sıcak asfalt kaplaması çalışmaları vatandaşların beğenisini topladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlar için konforlu ve güvenli yollar oluşturmaya devam ediyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı yol yapım ekipleri tarafından, Kuşadası Atatürk Bulvarı’nda gerçekleştirilen çalışmalarla kent içi trafik akışı hızlandırıldı. Yaz aylarında aldığı turist sayısı ile nüfusu bir milyonu bulan Kuşadası’nda Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri tüm hızıyla sürüyor.

Atatürk Bulvarı’nın yenilenmesi için yapılan çalışmalara tam kapanma günlerinde başlandı ve hızla sürdürülerek, kısa sürede sona erdirildi. İlk olarak yağmur suyu hatları yenilenen Bulvar’da; sıcak asfalt kaplama çalışması yapıldı ve ardından Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri tarafından trafik işaretlemeleri oluşturuldu. Büyükşehir’in bu çalışmaları vatandaşlardan ve yol üzerinde işletmesi bulunan esnaflardan tam not aldı. Yapılan çalışmaların yakından takip ettiğini belirten esnaf Görkem Ilık, “Çalışma önümüzde yapıldığı için takipçisi olabildim, iyi bir çalışma yapıldı. Yol ve asfalt çalışması çok güzel oldu. Bir de özellikle ilgimi çeken engelliler için ayrı park yerleri yapıldı. Esnaf olarak, Kuşadası’nda yaşayan bir vatandaş olarak, buranın yerli bir vatandaşı olarak memnunum Özlem başkanımızdan.” şeklinde konuştu.

Sarı çizgilerle yolun farklı bir havaya büründüğüne dikkat çeken Nihat Özhan, “Hızlı bir şekilde yapıldı. Aslında ilk başlandığında yetişir mi diyorduk ama on gün gibi bir sürede bu yolu komple yaptılar. Şehrin çehresinin de değiştiğini düşünüyorum. Çizgiler ayrı bir hava kattı. Otopark alanları da sağlı sollu oldu, araç park sıkıntısı da yaşamıyoruz. İki şerit bence güzel oldu. Ben yapılırken ofisimiz önünden direk geçtiği için gördüm baya uğraştılar, yeni hatlar döşediler. Mazgallar da genişledi. Çok teşekkür ederiz Büyükşehir Belediyesi’ne.” dedi.

Çalışmaların hızlı yapıldığını belirten Adnan Altın, “Hizmetin kötüsü olmaz. Hızlı bitirdiler. Kaldırım çalışmasını da işletmemizi mağdur etmeden yaptılar. Memnunuz, görünüm gayet güzel, boyamalarını yol ayrımlarını gayet güzel yaptılar. Esnaf olarak memnunuz, Başkan Hanıma çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Yapılan çalışma ile trafik akışının hızlandığına işaret eden Uğur Tepe, “Refüj ortadan kaldırılınca ve güzel bir asfalt yapılınca trafik akışı rahatladı. Park alanları oluştu, engelliler için park yerleri oluşturuldu, çok hoş şeyler. Bunlar hep yeni şeyler Büyükşehir belediyemizin getirdiği, memnuniyetle karşıladım.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 3
  KIZGIN
Pamucak'ta Kurtarılan Yunus Can Verdi!Önceki Haber

Pamucak'ta Kurtarılan Yunus Can Verdi!

Belediye İş Sendikası Kuşadası'nda ‘Grev Kararı' Aldı!Sonraki Haber

Belediye İş Sendikası Kuşadası'nda ‘Grev...

Haber Yorumları

 • ENGELLİLER için park yerleri ayrıldı. AMA DİNLEYEN SAYGI GÖSTEREN YOK!!!! Herkes gelişi güzel park etmeye devam ediyor!! DENETLEYEN CEZA KESEN DE YOK!!!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar