Aydın
06 Haziran, 2023, Salı
 • DOLAR
  21.50
 • EURO
  23.20
 • ALTIN
  1356.6
 • BIST
  5411.22
 • BTC
  25761.333$

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Saldırıya Uğradığını Açıkladı

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Saldırıya Uğradığını Açıkladı
Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Kuşadası Belediyesi'ne bağlı ARYA şirketinde çalışan ancak uygunsuz davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle işten çıkarılan bir şahıs tarafından saldırıya uğradığını açıkladı.

Bugün öğle saatlerinde bir toplantıya gitmek için Atatürk Bulvarında yalnız başına yürüyüş yapan Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Fuat Özen adlı kişinin önce küfürlü ve hakaretler içeren sözlü, sonrada tehdit ve fiziksel saldırısına uğradı. Başkan yardımcısı Turan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yaşadıklarını kamuoyu ile paylaştı.
OĞUZHAN TURAN'DAN AÇIKLAMA
Saldırıya maruz kalan Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, daha sonra sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

25 Şubat cumartesi günü saat 13:30 sularında Kuşadası sahilinde marina civarında yürürken eski arya çalışanı Ahmet Fuat özen tarafından sözlü küfürlü ve fiili saldırıya uğradım. Saldırı sonucunda bir yaralanma yaşadım. Uygunsuz davranışları nedeniyle Kuşadası belediye şirketi ARYA da işine son verilen malum şahıs yıllardan beri gerek sosyal medya üzerinden gerekse her bulunduğu yerde Kuşadası belediyesi ve yöneticiler hakkında ağza alınmayacak çirkin ifadeler kullanmakta ve bunu bilinçli bir şekilde yapmaktadır. Kuşadası Belediye Başkan yardımcısı olarak saldırgan hakkında gerekli suç durusunda bulundum konu yüce adalet ve bağımsız yargımıza intikal etmiştir. Arayarak geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!