Reklamı Geç
Tilos Travel
Aydın
20 Mayıs, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.21
 • EURO
  35.10
 • ALTIN
  2535.6
 • BIST
  10643.58
 • BTC
  67073.2$

Kuşadası'nda Motosiklet Denetimi Devam Ediyor!


Kuşadası'nda Motosiklet Denetimi Devam Ediyor!
Trafiğe kapalı yollar ile yayalara ayrılmış cadde ve kaldırımlarda kural tanımayan motosikletlilere Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri "dur" dedi. Kahramanlar Caddesi, Sağlık Caddesi, Öğe Sokak ve Sevgi Sokak gibi yaya yoğunluğu olan bölgelerde yasağa uymayan motosiklet sürücülerine ceza yağdı.

Kent genelinde düzeni sağlamak için 7/24 mesai yapan Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, turizm sezonu dolayısıyla motosiklet sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği denetimlerini arttırdı. Zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen Kuşadası’nın turistik çarşıları ile trafiğe kapalı alanlarda motosiklet kullanan ve park yapan kural tanımaz sürücülere yönelik 10 farklı noktada denetim yapıldı. Yaklaşık 1 saat süren denetimde kuralları ihlal eden sürücülere 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun 38’inci maddesi uyarınca 617'şer lira cezai işlem uygulandı.

Bazı sürücülerin, ekipleri görünce kaçmaya çalıştıkları gözlemlenirken, yetkililer bu uygulamaların periyodik aralıklarla devam edeceğini  belirttiler.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!