Reklamı Geç
Bellona
Aydın
30 Kasım, 2023, Perşembe
 • DOLAR
  28.89
 • EURO
  31.71
 • ALTIN
  1899.7
 • BIST
  8022.63
 • BTC
  37742.98$

Medya kumpasçısı aynı zamanda Uluslararası vize dolandırıcısı mı?


Medya kumpasçısı aynı zamanda Uluslararası vize dolandırıcısı mı?
Kuşadası Belediyesi’ne yönelik sahte hesaplardan gerçek dışı paylaşımlar yapan şahıslar deşifre olmaya başladı. Kumpas organizasyonun sosyal medya ayağının Yusuf Arslan isimli şahıs tarafından organize edildiği ve bir sahte hesabın Arslan tarafından kullanıldığı iddia edildi. Kuşadası Belediyesi’nin elde edilen teknik veriler ile birlikte savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi bürokratlarına yönelik iftira ve hakaret içerikli paylaşımların yapıldığı sahte sosyal medya hesaplarıyla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Kumpas organizasyonunun sosyal medya ayağında Yusuf Arslan isimli şahsın kullanıldığı, Arslan tarafından bir sahte sosyal medya hesabının kontrol edilerek paylaşım yapıldığı öne sürüldü.

Yusuf Arslan'a ait olduğu ileri sürülen sosyal medya hesaplarından da ayrıca "uluslararası vize işlemlerinin" yapıldığı ancak dolandırıldığını iddia eden vatandaşlarında şikayetci olduğu sosyal medya hesaplarına yansıdı. Medya kumpasçılarının ana gelirinin de bu tür yasa dışı işlemlerden edindikleri yine şikayetci olan vatandaşlar tarafından iddia ediliyor.

Kaynak: Aydinlife.com

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Yorumlar

 • yorum avatar
  Mirza
  25-09-2023 06:04

  Aynen dolandırıcı bendede makbuzları var yarın size yollayacam

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!