Reklamı Geç
N-Class
Aydın
15 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.09
 • EURO
  36.09
 • ALTIN
  2559.1
 • BIST
  11064.85
 • BTC
  62583.11$

Zafer Partisi'nden AK Parti'ye 300 kişilik katılım

Zafer Partisi'nden AK Parti'ye 300 kişilik katılım
Zafer Partisi kurucusu Kuşadası eski İlçe Başkanı Aydın milletvekili adayı Mustafa Bayraktar ve 300 kişilik ekip, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne (AK Parti) katıldı. AK Parti'ye katılım töreni, Kuşadası Ticaret Odası (KUTO) Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, Zafer Partisi'nden gelen katılımcılara teşekkür etti. Ökten, "Zafer Partisi'nden AK Parti'ye katılan değerli arkadaşlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. AK Parti, Türkiye'nin en büyük ve en güçlü partisidir. AK Parti, Türkiye'nin geleceğini inşa eden, milletin umudu ve güvencesi olan partidir. AK Parti, Kuşadası'nın da kaderini değiştirecek, Kuşadası'nı hak ettiği yere taşıyacak partidir. AK Parti'ye katılan arkadaşlarımız, bu kutlu yolda bizimle birlikte yürüyecek, Kuşadası'na hizmet edeceklerdir." dedi.

Zafer Partisi Kuşadası İlçe eski Başkanı Mustafa Bayraktar ise, AK Parti'ye katılma kararını verirken, Kuşadası'nın menfaatlerini göz önünde bulundurduğunu söyledi. Bayraktar, "Zafer Partisi'nde siyaset yaparken, Kuşadası'nın sorunlarını dile getirmeye, çözüm önerileri sunmaya çalıştık. Ancak gördük ki, Kuşadası'nın sorunlarını çözebilecek, Kuşadası'nın gelişmesini sağlayabilecek tek parti AK Parti'dir. AK Parti, Türkiye'nin lider partisidir. AK Parti, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, Türkiye'yi büyük ve güçlü bir ülke yapmıştır. AK Parti, Kuşadası'na da büyük hizmetler yapacaktır. Biz de Kuşadası'na hizmet etmek için AK Parti'ye katıldık. AK Parti'ye katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Törenin sonunda, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, Zafer Partisi Kuşadası İlçe eski Başkanı Mustafa Bayraktar'a AK Parti rozetini taktı. Törene katılan AK Parti Kuşadası Belediye Başkan Adayı M. Esat Altungün de, Bayraktar ve ekibine AK Parti'ye hoş geldiniz dedi. Tören, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!