Reklamı Geç
Tilos Travel
Aydın
20 Mayıs, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.16
 • EURO
  35.14
 • ALTIN
  2529.6
 • BIST
  10643.58
 • BTC
  67137.05$

Gözde Grubu'ndan Kuşadası ve İzmir'e 3 Yeni Hastane

Gözde Grubu'ndan Kuşadası ve İzmir'e 3 Yeni Hastane
Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, sağlık turizmi konusunda kısa süre içinde önemli mesafe kat ettiklerini belirterek, 2022 yılında 10 bin yabancı hastayı sağlığına kavuşturduklarını söyledi. Ayrıca Kalı, Kuşadası ve İzmir'e 3 yeni hastane kazandıracaklarını ifade etti.

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, 2022 yılında grup bünyesindeki Özel Sağlık Hastanesi, Gözde Kuşadası ve Gözde İzmir Hastanesi’nde başta İngiltere olmak üzere; 30 farklı ülkeden hastayı ağırladıklarını dile getirdi.
30 ÜLKEDEN HASTA GELİYOR
İzmir’e sağlık turizmi konusunda önemli bir hasta akışı sağladıklarını da vurgulayan Op. Dr. Kenan Kalı, şu bilgileri verdi: 

İzmir ve Kuşadası’ndaki toplam 3 hastanemizde 2022 yılında grup olarak sadece biz 10 binin üzerinde yabancı sağlığına kavuşturduk. 2023 yılı sonunda ise sağlık turizminde 3 – 3 buçuk kat büyümeyi hedefliyoruz. Türkiye’de sağlığa ulaşılabilirlik, teknoloji ve hekim kalitesi olarak çok ileri durumdayız. Türkiye her zaman Avrupa’ya göre fiyat ve kalite anlamında cazip durumda. Bu nedenle Türkiye’de yetişen bir hekimin Türkiye’de kalması doğru olacaktır. Sağlık turizminde ülke olarak çok daha fazla büyüyeceğiz. Bu hizmet çeşitliliği ve fedakar sağlık çalışanları oldukça ülke olarak bir marka konumuna yükseleceğiz”

KUŞADASI VE İZMİR’DE 3 YENİ HASTANE
Sağlık alanındaki yatırımlara devam edeceklerini de vurgulayan Op. Dr. Kenan Kalı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Özel Sağlık, sadece İzmir’e değil bütün Türkiye’ye ve Avrupa’ya hitap eden bir hastane. İnsanlar artık estetik ameliyatların yanında zorluk derecesi yüksek operasyonlar için de bizi tercih ediyor. Kaliteyi ve hasta memnuniyetini artırmak için çalışıyoruz. Hizmet ihracatı yapıyoruz. Bunu yapabildiğimiz için gurur duyuyorum. Hem istihdama hem ihracata hizmet ediyoruz. Ülkemize döviz kazandırıyoruz. Bu da milli bir görev. Sağlık bizim çok önem verdiğimiz bir konu. İnşaat ve sağlık sektörü birbirini çok destekliyor. Grup olarak sağlık turizmi odağıyla Kuşadası ve İzmir’de toplamda 3 hastane daha açmayı planlıyoruz. Ben ülkemize hep güvendim, genç yapısına enerjisine ve potansiyeline inandım. Bundan sonra da yatırım yapmaya devam edeceğiz”

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!