Aydın
06 Haziran, 2023, Salı
 • DOLAR
  21.50
 • EURO
  23.20
 • ALTIN
  1356.6
 • BIST
  5411.22
 • BTC
  25761.333$

KUTO'dan Yunanistan İzmir Başkonsolosa Ziyaret

KUTO'dan Yunanistan İzmir Başkonsolosa Ziyaret
Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Bülent İlbahar ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seydi yıkılmaz, Yunanistan İzmir Başkonsolosu Despoina Balkiza’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, ziyarette Kuşadası’nın ticari potansiyeli ve turizm olanaklarıyla ilgili Yunanistan İzmir Başkonsolosu Despoina Balkiza’ya bilgi verdiklerini söyledi. Aynı zamanda, Oda üyelerinin en çok vize talebinde bulunduğu Yunanistan’ın yetkili vize şirketi Kosmos’un, Kuşadası Ticaret Odası binasında hizmet vermeye başladığını belirten Başkan Akdoğan; iki yakanın birbirine yakınlığının avantajlarından yararlanarak, ticari bağlantıların arttırılmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını ve kendilerini Kuşadası’na davet ettiklerini dile getirdi.

Yunanistan İzmir Başkonsolosu Despoina Balkiza da; iki ülke turizminin salgın sonrası eski günlere dönmeye başladığını ve bunun iki halkın da ticaret ve turizm de işbirliği fırsatları için çok önemli olduğunu söyledi. En kısa sürede Kuşadası’nı ziyaret edeceğini belirterek, ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Yorumlar

 • yorum avatar
  Rabia
  31-01-2023 11:50

  Anladığım kadarıyla anlaşma olursa ki olmuş Yunanistan'a Samos'a gitmeye gerek kalmadan Adadan vize başvurusu yapabileceğiz. Kosmos vizesi için günlerdir bekliyorduk. Kuşadası Ticaret Odasını bu konuda işimizi kolaylaştırdığı için başta Serdar başkan olmak üzere kutlar, başarıların devamını dilerim.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!