Reklamı Geç
Bellona
Aydın
30 Kasım, 2023, Perşembe
 • DOLAR
  28.94
 • EURO
  31.83
 • ALTIN
  1903.9
 • BIST
  8017.6
 • BTC
  37887.271$

Üçkağıtçı İngiliz turist Kuşadası tatilini bedavaya getirdi!

Üçkağıtçı İngiliz turist Kuşadası tatilini bedavaya getirdi!
Mayıs ayında Türkiye'de bir otelde yaptığı tatilden bilekliklerini saklayan İngiliz bir kadın, çocuklarını da alarak yeniden Türkiye'ye tatil yapmaya geldi. Bu kez Mayıs ayında kaldığı otelin yakınında bir daire kiralayan kadın, otelin tüm imkanlarından yararlandı ve görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntüleri izleyenler sosyal medyada ikiye bölündü. Bir kesim yaptığının yanlış olduğunu ifade ederken, diğer kesim ise kendisini ifşa etmemesini tavsiye etti.

Bir İngiliz anne, sinsi bir yöntem kullanarak tüm ailesini Türkiye'de lüks bir tatil köyüne ücretsiz olarak soktuğu için eleştirildi. İngiltere'nin Sheffield şehrinde yaşayan Roxanne Balciunas, ailesiyle birlikte Mayıs ayında Türkiye'de Aydın'ın Kuşadası ilçesinde her şey dahil bir tatilde konakladı.

VALİZİNDE BİLEKLİKLERİ GÖRÜNCE 2. REZERVASYONU YAPTI
Ancak 39 yaşındaki kadın, seyahat çantasında terk edilmiş olan her şey dahil bileklikleri daha sonra keşfettiğinde, Temmuz ayının 7'sinde popüler tatil beldesine ikinci bir seyahat rezervasyonu yaptı.

BU KEZ OTELE YAKIN BİR DAİRE KİRALADI
13 ve 6 yaşındaki iki çocuğunu da yanına alan anne, otelden 10 dakika uzaklıkta ucuz bir dairede kaldı ve eski tarihli bileklikleri kullanarak tesise gizlice girdi.

OTELİN TÜM İMKANLARINDAN YARARLANDI
Roxanne, başlangıçta annesini sürpriz yapmak için oteli gizlice girdiğini iddia ediyor ancak dört gece süren seyahat boyunca tatil köyünün her şey dahil özelliklerinden en iyi şekilde yararlandığından emin oldu.

GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI
12 Temmuz'da paylaşılan TikTok videosunda, üç kişilik aile, otel havuzunda uzanırken ücretsiz olarak dondurma, alkollü içecekler ve lüks yemeklerle besleniyor. Videoda "İsterseniz hırsız deyin bana, ama bedava yemek ve içecek dolu bir hafta geçirdim" diye övünen Roxanne'in gönderisi, 900'den fazla beğeni, paylaşım ve yorum aldı. İzleyiciler yorumlarda farklı görüşlerini hızla paylaştılar. Bazıları annenin sözde "cesaretini" övdü, diğerleri ise daha eleştirel oldu. Bir kişi "Neden kendini ifşa edersin? Bazı şeyler söylenmemeli" dedi.

Kaynak: Sözcü

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!